کمندانی: پدیده برای نتیجه گرفتن احتیاج به آرامش دارد، باید مقابل تراکتور امتیاز بگیریم

به گزارش زمین جهانی، هافبک تیم فوتبال پدیده مشهد تأکید کرد، این تیم برای کسب نتیجه در فصل جاری نیازمند آرامش است.

کمندانی: پدیده برای نتیجه گرفتن احتیاج به آرامش دارد، باید مقابل تراکتور امتیاز بگیریم

میلاد کمندانی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی زمین جهانی، در خصوص آخرین شرایط تیم پدیده مشهد قبل از رویارویی با تراکتور گفت: ما در چند روز گذشته در تهران تمرین کردیم تا آماده بازی با تراکتور شویم. در بازی با ذوب آهن از لحاظ فنی عملکرد بهتری نسبت به بازی برابر طرفدار داشتیم و حالا تمام هدف مان این است که بتوانیم مقابل تراکتور هم بازی خوبی را انجام بدهیم. مطمئناً در تبریز کار سختی در پیش خواهیم داشت، ولی باید امتیاز بگیریم و امیدوارم این اتفاق رخ دهد.

وی درباره حاشیه های اخیر پدیده و اینکه بازیکنان این تیم در بازی قبلی توپ برای گرم کردن نداشتند، توضیح داد: متأسفانه شرایط در بازی قبل خوب نبود. ما بدون توپ خودمان را گرم کردیم و در چند دقیقه آخر توانستیم با توپ تمرین کنیم. من معتقدم این حاشیه ها و این مسائل تمرکز بازیکنان را به هم می ریزد و پدیده برای نتیجه گرفتن احتیاج به آرامش دارد. امیدوارم این مسائل هر چه سریع تر رفع گردد.

هافبک تیم فوتبال پدیده راجع به اینکه بازیکنان این تیم فقط 10 درصد دریافتی داشته اند، خاطر نشان کرد: نمی دانم چه باید بگویم، ولی مسئله مهم این است که ما روی کار خودمان تمرکز نموده ایم و می خواهیم طوری فوتبال بازی کنیم که حداقل نتیجه بگیریم تا برای خودمان و تیم خوب باشد. طبیعتاً بازیکنان هم انتظار دارند که مسائل به حداقل برسد و امیدوارم اگر هم اختلافی میان باشگاه یا مسئولان فوتبال استان وجود دارد، هر چه زودتر رفع گردد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "کمندانی: پدیده برای نتیجه گرفتن احتیاج به آرامش دارد، باید مقابل تراکتور امتیاز بگیریم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کمندانی: پدیده برای نتیجه گرفتن احتیاج به آرامش دارد، باید مقابل تراکتور امتیاز بگیریم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید