ابهام در خصوص ملاقات پرسپولیس با سپاهان، تعویق ملاقات با استقلال؟

به گزارش زمین جهانی، تیم فوتبال پرسپولیس که در دیدارهایش در گروه پنجم لیگ قهرمانان آسیا به میزبانی هند را با چهار پیروزی پیگیری می نمایند، به دلیل شیوع ویروس هندی و احتمال مبتلا شدن کاروان این تیم به این ویروس، باید در بازگشت به ایران به قرنطینه یک هفته ای برود.

ابهام در خصوص ملاقات پرسپولیس با سپاهان، تعویق ملاقات با استقلال؟

بر اساس تأکیدی که مسئولان وزارت بهداشت دارند، اعضای تیم فوتبال پرسپولیس پس از بازگشت از شهر گوا هند باید یک هفته در قرنطینه کامل باشند تا تعیین گردد به ویروس کرونای هندی مبتلا شده اند یا خیر. در صورتی که این قرنطینه اعمال گردد، دو ملاقات مهم و حساس این تیم در هفته های بیست و دوم و بیست و سوم دستخوش تغییراتی خواهد شد.

هر چند علیرضا مرزبان مربی تیم فوتبال سپاهان در مصاحبه با زمین جهانی تاکید نموده است که ملاقات زردپوشان اصفهانی با پرسپولیس در زمان مقرر (17 اردیبهشت) برگزار خواهد شد اما در صورت تاکید وزارت بهداشت و ارسال نامه رسمی به سازمان لیگ و باشگاه پرسپولیس مبنی بر قرنطینه یک هفته ای سرخپوشان، احتمال به تعویق افتادن این بازی قوت خواهد گرفت.

کاروان تیم فوتبال پرسپولیس روز 10 اردیبهشت با پرواز چارتر از شهر گوا به تهران خواهد آمد و در صورت یک هفته قرنطینه قطعاً شرایط برای تمرین این تیم و ملاقات با سپاهان فراهم نخواهد بود. هر چند فاصله این بازگشت سرخپوشان تا ملاقات با سپاهان هفت روز است اما مسئولان باشگاه پرسپولیس تاکید نموده اند اگر قرار باشد اعضای تیم فوتبال این باشگاه بیشتر از سه روز در قرنطینه باشند حاضر به برگزاری ملاقات با سپاهان نیستند.

در صورتی که ملاقات با سپاهان به تعویق بیفتد سرخپوشان حاضر به برگزاری ملاقات روز 22 اردیبهشت برابر استقلال نیز نیستند. پرسپولیسی ها از سازمان لیگ درخواست نموده اند با توجه به شرایط حساس جدول رده بندی، قبل از ملاقات با استقلال ابتدا بازی های عقب افتاده این تیم برگزار گردد سپس دربی انجام گردد.

با وجود همه ابهاماتی که برای برگزاری ملاقات پرسپولیس با سپاهان و پرسپولیس با استقلال وجود دارد، اما هنوز سازمان لیگ برتر موضع گیری رسمی در این مورد نداشته اند و به احتمال زیاد منتظر نامه رسمی وزارت بهداشت و ستاد ملی مبارزه با کرونا هستند تا تکلیف این ملاقاتها را تعیین نمایند.

منبع: خبرگزاری مهر

به "ابهام در خصوص ملاقات پرسپولیس با سپاهان، تعویق ملاقات با استقلال؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ابهام در خصوص ملاقات پرسپولیس با سپاهان، تعویق ملاقات با استقلال؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید