برای اجرای عدالت، پرسپولیس باید سه بر صفر بازنده گردد

به گزارش زمین جهانی، در حالی که پس از لغو پر حرف و حدیث ملاقات تیم های سپاهان و پرسپولیس، سرخ های پایتخت تاکید کردند که باید نتیجه این بازی سه بر صفر به سود آنان اعلام گردد، مدیرعامل سپاهان در واکنش مدعی شد که با اعلام نتیجه سه بر صفر به سود میزبان عدالت اجرا خواهد شد.

برای اجرای عدالت، پرسپولیس باید سه بر صفر بازنده گردد

به گزارش گروه ورزشی زمین جهانی، بدنبال شیوع ویروس کرونا در کشور و لزوم جلوگیری از گسترش آن، مقامات ورزشی در تصمیمی از لغو مسابقات ورزشی برای 10 روز خبر دادند اما ساعاتی بعد نظر خود را تغییر داده و بیان کردند که مسابقات هفته بیستم لیگ برتر انجام می گردد اما بدون حضور تماشاگر.

پرسپولیس برای برگزاری حساس ترین ملاقات هفته راهی اصفهان شد اما با وجود اینکه این تیم در موعد مقرر در نقش دنیا حضور پیدا کرد، میزبان علیرغم مهلت قانونی برای رساندن خود به استادیوم و برگزاری ملاقات، وارد میدان نشد و در نتیجه با تصمیم داور پرسپولیسی ها زمین بازی را ترک نموده و ملاقات لغو شد.

بدنبال این اتفاقات عجیب و غریب، مسعود تابش در گفت وگو با خبرنگار ورزشی ایرنا در پاسخ به اظهارات محمد حسن انصاری فرد واکنش تندی نشان داد.

او اعتقاد دارد ملاقات انجام نشده سپاهان و پرسپولیس باید سه بر صفر به سود زردپوشان اصفهانی اعلام شده و عدالت اجرا گردد.

مشروح این گفت وگو جالب از قرار زیر است:

حاشیه های بازی انجام نشده پرسپولیس و سپاهان هنوز ادامه دارد.

این ها حاشیه هایی است که دوستان درست می نمایند و می خواهند افکار عمومی را منحرف نمایند. باشگاه سپاهان شفاف و صادقانه درباره اتفاقاتی که در روز بازی با پرسپولیس رخ داد به صحبت پرداخت.

محمد انصاری فر شما را متهم به دروغگویی کرد.

اول اینکه باشگاه سپاهان به طور رسمی از محمدحسن انصاری فرد به دلیل توهین و افترا، به طور رسمی به دادگاه فرهنگ و رسانه شکایت کرد تا معلوم گردد چه کسی دروغ گفته و چه کسی حقیقت را بر زبان آورده است، این حرف ها فرار به جلو محسوب می گردد و ما به طور حتم تحت هیچ شرایطی کوتاه نخواهیم آمد.

باشگاه سپاهان به دنبال تعویق بازی با پرسپولیس بود، این موضوع را قبول دارید؟

این موضوع را هیچ وقت کتمان ننموده ایم و باز هم می گویم که تا لحظات آخر به دنبال این بودیم بازی به تعویق بیافتد. طبیعی است که در حساس ترین بازی لیگ برتر که سرنوشت قهرمانی را معین می کرد دوست داشتیم در حضور طرفدارانمان به میدان برویم. این موضوع را بارها بیان کردیم اما به ما گفتند با توجه به اینکه مصالح ملی در میان است و ممکن است میزبانی لیگ قهرمانان آسیا از نمایندگان ایران گرفته گردد حاضر شدیم بدون تماشاگران مان به میدان برویم.

به خاطر اعتراض طرفداران سپاهان با تاخیر به استادیوم رسیدید؟

این را همه ایران دیدند که طرفداران سپاهان اعتراض داشتند و اجازه نمی دادند تیم از هتل خارج گردد، البته آنها حق داشتند اما سرمربی و کاپیتان سپاهان زمان زیادی را با آنها به صحبت پرداخت تا این عزیزان متقاعد شوند و تیم بتواند از هتل خارج گردد.

اما فرمانده یگان ویژه اصفهان بیان کرد که برای خروج تیم سپاهان از هتل و حرکت به سوی استادیوم مسئله ای نبوده است..

اگرچه دوستان خوب ما در یگان ویژه چنین صحبتی را انجام داده اند اما زمانی بستر و شرایط لازم برای خروج سپاهان از هتل فراهم شد که کار از کار گذشته بود و تاخیر زیادی صورت گرفت.

انصاری فرد گفته است من تمام راهرو را دیدم و کسی از اتاق سپاهان خارج نشد. اگر کسی دید که عضوی از باشگاه سپاهان از رختکن خارج گردد، اسمم را عوض می کنم

ایشان در حالی ما را متهم به دروغگویی می نماید که خودشان دروغ می گویند، تصاویر و فیلم های گرم کردن بازیکنان وجود دارد که برایتان ارسال می کنم و آنها به اشتراک بگذارید تا این آقا متوجه واقعیت ها گردد. او نماینده ای را به اصفهان و استادیوم نقش دنیا بفرستد بداند از جایی که ایستاده بود راهروی کنار رختکن سپاهان تحت هیچ شرایطی قابل رویت نیست، آقای انصاری فرد شما چطور از لابی استادیوم می خواستید گرم کردن بازیکنان تیم را مشاهده کنید در حالیکه شیب 40 درجه وجود دارد؟

جلال مرادی از نماینده باشگاه سپاهان فهرست بازیکنان را خواست و این اتفاق صورت نگرفت، جوابی برای این پرسش دارید؟

من این موضوع را از سرپرست تیم پرسیدم و او گفت می خواستیم پرسپولیس وارد زمین گردد تا فهرست خود را در اختیار ناظر بازی قرار دهیم که پرسپولیسی ها حاضر نشدند وارد زمین شوند. البته اعتقاد دارم در این مورد اشتباه صورت گرفت و لیست تیم باید داده می شد.

پرسپولیسی ها اعتقاد دارند باید عدالت اجرا و بازی سه بر صفر به سود پرسپولیس اعلام گردد.

با این نتیجه عدالت اجرا می گردد؟ اگر قرار است عدالت اجرا گردد باید بازی سه بر صفر به سود سپاهان اعلام گردد، ما آماده بازی بودیم و به بعد از اینکه با تاخیر وارد استادیوم شدیم، می خواستیم تحت هر شرایطی به زمین برویم اما این پرسپولیسی ها بودند که نمی خواستند به زمین بیایند و استادیوم را ترک کردند. من یک پرسش دارم...

چه پرسشی؟

چرا مدیرعامل، سرمربی و مربی پرسپولیس به جای اینکه در رختکن تیمشان حضور داشته باشند مدام در اتاق ناظر بازی بودند؟ تصاویر موجود است و آنها نمی توانند این موضوع را کتمان نمایند. مگر همین تیم پرسپولیس در فینال جام حذفی که حق با آنها نبود چهار ساعت بازی را به تاخیر نینداخت؟ آن موقع مسئله ای نبود حالا این حرف و حدیث ها به وجود آمده است؟ سیاه نمایی دورانش به خاتمه رسیده است و نمی توان با این حرف ها افکار عمومی را تحت تاثیر قرار داد. انصاری فرد به من می گوید سابقه ات روشن است و تو را می شناسم من هم در جواب می گویم بله کاملا سابقه من روشن است برای مدیرعامل پرسپولیس به عنوان کسی که بازیکن ملی بوده احترام و ارزش قائل هستم اما من هم سابقه شما را می شناسم آقای انصاری فرد.

اگر بازی سه بر صفر به سود پرسپولیس اعلام گردد چه واکنش نشان خواهید داد؟

به طور حتم از حق باشگاه بزرگ و مردمی سپاهان کوتاه نخواهیم آمد و به وسیله مراجع قانونی و بالاتر پیگیری های لازم را انجام خواهیم داد.

انصاری فرد ادعای دیگری را مطرح نموده که سپاهان چند بازیکن مصدوم داشت و به همین دلیل می خواست بازی به تعویق بیافتد.

سپاهان این قدر بازیکن خوب و با کیفیت در اختیار دارد که غیبت 2 بازیکن در فرایند این تیم تاثیر منفی نگذارد، این حرف ها حقیقت ندارد.

منبع: ایرنا

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "برای اجرای عدالت، پرسپولیس باید سه بر صفر بازنده گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برای اجرای عدالت، پرسپولیس باید سه بر صفر بازنده گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید