باشگاه شهرخودرو: با شرایط قرمز مشهد چطور تمرینات را برگزار کنیم؟، مخالف ادامه لیگ هستیم

به گزارش زمین جهانی، قائم مقام باشگاه شهرخودرو خراسان گفت: شرایط مشهد برای آغاز تمرینات گروهی مناسب نیست اما گویا بالاجبار باید به این موضوع تن بدهیم.

باشگاه شهرخودرو: با شرایط قرمز مشهد چطور تمرینات را برگزار کنیم؟، مخالف ادامه لیگ هستیم

به گزارش زمین جهانی و به نقل از سایت رسمی باشگاه شهرخودرو خراسان، وحید علیپور با اشاره به اعلام زمان شروع تمرینات بعضی تیم های لیگ رجحان گفت: نمی دانیم در شهرهای دیگر شرایط شیوع بیماری کرونا به چه صورتی است اما آنچه در مشهد وجود دارد این است که این شهر هنوز به شرایط سفید نرسیده و همچنان شرایط قرمز است و ما برای شروع تمرینات گروهی تیم نگران هستیم.

وی ادامه داد: آنچه مسلم است اینکه طی صحبت های سایر مدیران مشهدی که درگیر موضوع کرونا هستند و ما پرس و جو نموده ایم متاسفانه شرایط مشهد برای شروع تمرینات گروهی مناسب نیست اما گویا بالاجبار باید به این موضوع تن بدهیم، چرا که سازمان لیگ قصد برگزاری مسابقات را دارد.

قائم مقام باشگاه شهر خودرو اضافه نمود: واقعا نمی دانیم باید چه کاری انجام دهیم از یک طرف جمع کردن بازیکنان در این شرایط سخت است و از طرفی دیگر باید تن به برگزاری مسابقات لیگ بدهیم. باشگاه ما نیز مخالف برگزاری لیگ است چرا که شرایط سختی وجود دارد. ما این موضوع را به سازمان لیگ اعلام کردیم و بسیاری از باشگاه های دیگر نیز همین درخواست را داشته اند، اما نمی دانیم اصرار برگزاری مسابقات از سوی سازمان لیگ به چه دلیلی است.

وی اعلام نمود: فوتبال با شور و هیجان تماشاگرانش است که معنی پیدا می نماید آن هم بدون استرس بازیکنان و کادر فنی وقتی قرار است مسابقات را بدون تماشاگر و با ترس و لرز برگزار کنیم خب چرا آن را لغو نکنیم.

علیپور اضافه نمود: هنوز سازمان لیگ به صورت رسمی شروع تمرینات و مسابقات را اعلام ننموده است به باشگاه شهر خودرو اما بعضی از باشگاه ها گویا از شروع مستبقات خبر دارند و تمرینات خود را شروع کردند ، با این شرایط ما هم مجبوریم تمرین کنیم در حالی که بازیکنانمان با استرس زیادی روبرو هستند. فارق از این ماجرا ما در مشهد مشکل اسکان بازیکنانی که در هتل مستقر بوده اند را داریم به ویژه اینکه میروسلاو بازیکن و کوزین مربی خارجی ما در کشورهای خود قرنطینه هستند و نمی توانند به ایران سفر نمایند و این هم به مسائل ما اضافه می نماید.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "باشگاه شهرخودرو: با شرایط قرمز مشهد چطور تمرینات را برگزار کنیم؟، مخالف ادامه لیگ هستیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "باشگاه شهرخودرو: با شرایط قرمز مشهد چطور تمرینات را برگزار کنیم؟، مخالف ادامه لیگ هستیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید