غیرحضوری شدن مدارس و تعطیلی مهد های کودک در تهران

به گزارش زمین جهانی، معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری تهران از تعطیلی مهد های کودک و پیش دبستانی ها و غیر حضوری شدن مدارس برای سه روز آینده اطلاع داد.

غیرحضوری شدن مدارس و تعطیلی مهد های کودک در تهران

به گزارش ایسنا، عابد ملکی در خاتمه جلسه کمیته اضطرار آلودگی هوای تهران که عصر امروز دوشنبه برگزار گردید، در تشریح مصوبات جلسه گفت: با توجه به گزارش های هواشناسی و شاخص آلایندگی هوا تصمیماتی در این جلسه اتخاذ شد که برای روز های سه شنبه، چهارشنبه و پنجشنبه هفته جاری اجرایی خواهد شد.

وی اضافه کرد: بر این اساس تشدید کنترل دقیق تر خودرو های فاقد معاینه فنی، ممنوعیت تردد شبانه کلیه خودرو های گازوئیلی سنگین و بعلاوه جلوگیری از انجام کلیه فعالیت های عمرانی که موجب تشدید آلودگی هوا می گردد اعمال خواهد شد.

وی ادامه داد: بر اساس مصوبات این جلسه باید کنترل جهت جلوگیری از روشن ماندن اتوبوس ها و مینی بوس ها در خاتمهه های مسافربری و بعلاوه جلوگیری از سوزاندن زباله و شاخ و برگ درختان بطور جد اعمال گردد.

ملکی اضافه کرد: در این روز ها استقرار پایگاه های سیار فوریت های پزشکی اورژانس در منطقه ها آلوده تر و پر تردد با هدف کاهش زمان دسترسی به پایگاه ها انجام می گردد. مهد های کودک و پیش دبستانی ها برای سه روز آینده تعطیل خواهند بود و مدارس در تمامی مقاطع در شهرستان های تهران، ری، پاکدشت، پیشوا و ورامین به صورت غیر حضوری فعالیت خواهند کرد بعلاوه به دانشگاه ها پیشنهاد می گردد در این روز ها کلاس های خود را به صورت غیر حضوری برگزار نمایند.

معاون عمرانی استانداری تهران ادامه داد: در سه روز آینده تعطیلی موقت واحد های صنعتی، کارخانه ها و مراکز موثر در تشدید آلودگی هوا را خواهیم داشت و ممنوعیت استفاده از سوخت مایع در نیروگاه ها و صنایع مجاور کلانشهر ها نیز اعمال خواهد شد.

وی درباره برگزاری نمایشگاه در شهر تهران نیز گفت: برای برگزاری نمایشگاه ها باید با شهرداری و پلیس راهور هماهنگی های لازم انجام گردد. البته نمایشگاه های پر مخاطب باید به شهر آفتاب منتقل گردد و نمایشگاه های تخصصی کم مخاطب نیز باید با هماهنگی ساعت کار خود را اعلام نمایند.

منبع: فرارو

به "غیرحضوری شدن مدارس و تعطیلی مهد های کودک در تهران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "غیرحضوری شدن مدارس و تعطیلی مهد های کودک در تهران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید