فعالیت مراکز واکسیناسیون تا چه ساعتی است؟ ، برنامه ویژه برای واکسیناسیون در تهران

به گزارش زمین جهانی، وزیر بهداشت پیش از ظهر امروز به صورت سرزده با حضور در مراکز واکسیناسیون مجموعه ورزشی کردستان و پارک ترافیک امیرآباد تهران، از فرایند واکسیناسیون در این مراکز بازدید کرد.

فعالیت مراکز واکسیناسیون تا چه ساعتی است؟ ، برنامه ویژه برای واکسیناسیون در تهران

بهرام عین اللهی در بازدید از مرکز واکسیناسیون مجموعه ورزشی کردستان در بزرگراه کردستان تهران گفت: مردم صبح خیلی زود و قبل از بازگشایی مراکز واکسیناسیون به این پایگاه ها مراجعه ننمایند؛ چون ساعات کار این مراکز باید تا ساعت 20 ادامه داشته باشد.

وی تاکید نمود: برخورد پرسنل مراکز واکسیناسیون با مراجعین حتما باید با احترام باشد و مردم تکریم شوند؛ چراکه ما موظف به خدمتگزاری همراه با حسن خلق به مردم هستیم.

وزیر بهداشت توضیح داد: برای واکسیناسیون تهران برنامه ویژه ای داریم که هم تیم های واکسیناتور و هم مراکز واکسیناسیون باید افزایش پیدا کند. البته از روزهای گذشته تیم های بازرسی وزارت بهداشت از مراکز واکسیناسیون بازدید می نمایند.

بنابر اعلام وبدا، وی بعلاوه در بازدید از مرکز واکسیناسیون پارک ترافیک واقع در خیابان امیرآباد و مصاحبه با مردم، ضمن ناکافی دانستن نیروهای این مرکز و سه تیم واکسیناتور فعال، گفت: تیم های واکسیناتور حتما باید افزایش یابند تا معطلی مردم برای تزریق واکسیناسیون وجود نداشته باشد و کار تزریق واکسن در کوتاه ترین زمان با حفظ عزت و احترام مردم انجام گردد.

عین اللهی با بیان اینکه اعلام سن برای تزریق واکسن جهت جلوگیری از ازدحام جمعیت است، اضافه نمود: بازدیدهای سرزده بنده و تیم های بازرسی وزارت بهداشت از مراکز واکسیناسیون ادامه خواهد داشت.

منبع: ایسنا

آخرین اخبار کرونا را در صفحه ویروس کرونا در زمین جهانی بخوانید.

منبع: تجارت نیوز

به "فعالیت مراکز واکسیناسیون تا چه ساعتی است؟ ، برنامه ویژه برای واکسیناسیون در تهران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فعالیت مراکز واکسیناسیون تا چه ساعتی است؟ ، برنامه ویژه برای واکسیناسیون در تهران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید