سعادتمند دوباره به مذاکره با گزینه های دیگر تاکید نمود ، مجیدی قهرمان حذفی نشود رفتنی است

به گزارش زمین جهانی، سعادتمند در مورد اینکه آیا با مجیدی آشتی نموده است یا خیر مطرح کرد: من با هیچ کس قهر نیستم و خدا نکند این اتفاق بیفتد.

سعادتمند دوباره به مذاکره با گزینه های دیگر تاکید نمود ، مجیدی قهرمان حذفی نشود رفتنی است

به گزارش زمین جهانی احمد سعادتمند در انتها جلسه اعضای هیات مدیرعامل باشگاه استقلال در جمع زمین جهانی گفت: جلسه امروز در 2-3 محور بود، ابتدا در خصوص تامین منابع مالی صحبت کردیم که از چه منابعی پرداخت هایمان را در خصوص آرای فیفا تامین کنیم. امروز تمام مطالبات بویان را پرداخت کردیم و فردا با نامه وکیل بویان پرونده ما در خصوص این بازیکن بسته می گردد. در خصوص مطالبات شفر هم صحبت های خوبی شد و از روز چهارشنبه روی این مساله تمرکز خواهیم کرد. امروز شکایت لکیچ هم به باشگاه استقلال رسید و این مربی خواهان مطالبات خود از استقلال شده است. در خصوص فینال جام حذفی و مسائلکر دیگر صحبت کردیم. همچنین در خصوص خصوصی سازی هم صحبت کردیم تا ان شاءالله در خصوص تراز مالی و گزارش سازمان بازرسی هم مساله ای نداشته باشیم.

سعادتمند در خصوص شایعه بازگشت آندره آ استراماچونی گفت: تمام هم و غم ما این است که در فینال نتیجه خوبی بگیریم و طرفداران یک جام را تجربه نمایند. در حال حاضر مجیدی سرمربی تیم ما است و امروز هم در تمرین حاضر شد. حتی امروز برای موفقیت تیم مجیدی را دعوت کردم ولی او به نوعی درگیر کاری بود که نتوانست به این ضیافت بیاید.

به اگرها نمی گردد استناد کرد. باز هم می گویم مجیدی با ما قرارداد دارد و او به کارش ادامه می دهد. اگر هم اتفاقی بیفتد ما در هیات مدیره آنالیز خواهیم کرد. من در قرارداد مجیدی ندیدم که بندی برای فسخ یکطرفه او وجود داشته باشد.

مدیرعامل استقلال درخصوص سفرش به ایتالیا گفت: من بر اساس مصوبه هیات مدیره به ایتالیا رفتم و در تیرماه با وزارت ورزش در این زمینه مکاتبه کردیم. چون پرداخت بدهی ها کار سختی است کوشش ما این بود که بخشی از مطالبات استراماچونی را پرداخت کنیم و پرونده را از فیفا خارج کنیم که به دستاوردهای خوبی رسیدیم. ما می خواستیم با پرداخت بخشی از بدهی پرونده ای که مفتوح بوده را خارج نموده و سپس به سراغ تخفیف دریافت برویم.

سعادتمند در خصوص جابجایی استقلال گفت: ما با 2 باشگاه لیگ فزونی مکاتبه رسمی کردیم، بعد از بازی با شاهین بوشهر با بعضی بازیکنان خودمان صحبت کردیم، چون بعضی تیم ها درگیر کسب سهمیه یا سقوط بودند صبر کردیم تا لیگ تمام گردد. بعد از انتها لیگ به باشگاه بازیکنان مد نظرمان نامه زدیم و ان شاءالله نفرات خوبی جذب تیم می شوند.

وی در خصوص اینکه آیا باشگاه خودجوش در حال مذاکره با بازیکنان است، یادآور شد: سال جاری مسابقات خیلی فشرده است و ما فرصت ترمیم تیم را نداریم. به همین دلیل با 6-7 بازیکن خوب صحبت کردیم چون من فهرستی از سرمربی تیم نگرفتیم و سعی کردیم خودمان در کمیته جابجایی با چند بازیکن مذاکره کنیم.

مدیرعامل استقلال در خصوص اینکه مجیدی عنوان نموده بود مدیران باشگاه برد دربی را تبریک نگفته است، عنوان نمود: در این شرایط اجازه بدهید ما صحبتی نکنیم. مجیدی جزو سرمایه های باشگاه استقلال است و من برای او آرزوی موفقیت می کنم. همانطور که گفتم من او را امروز به ضیافت ناهار دعوت کردم ولی به هر دلیلی نشد که سرمربی در این جلسه حضور پیدا کند.

سعادتمند در خصوص اینکه آیا صحت دارد مذاکرات باشگاه استقلال با بازیکنان در یکی از هتل های تهران برگزار می گردد گفت: 2-3 محل را در نظر داریم ولی اینجا(باشگاه) خانه بازیکنان و کسانی است که برای مذاکرات در نظر گرفتیم.

وی در پاسخ به این سوال که در این شرایط باشگاه چگونه می تواند بخشی از طلب استراماچونی را پرداخت کند گفت: در هر صورت ما رقمی را برای این موضوع پیش بینی کردیم. تاکید می کنم ما مذاکراتمان با آقای استراماچونی را برای دریافت تخفیف انجام دادیم.

سعادتمند در پاسخ به این سوال که با این صحبت بازگشت استراماچونی به هیچ عنوان صحت ندارد گفت: این حق باشگاه ما است که به موفقیت برسد چون ما باشگاه بزرگی هستیم ولی این بزرگی از اسم استقلال چند سالی است که دور شده است. بر اساس قوانین و مقررات باشگاه تصمیم می گیریم چون طرفداران میلیونی داریم. اگر احتمالا یک در صد در جام حذفی نتیجه خوبی نگیریم قطعا روی گزینه های دیگر فکر می کنیم.

مدیرعامل باشگاه استقلال با تاکید بر اینکه لیست این تیم به آسیا ارسال شده است در پاسخ به این سوال گزینه خوب خارجی هم می تواند باشد، گفت: من اصلا موافق عدم ورود بازیکنان و مربیان خارجی نیستم ولی بخش مهم این موضوع مسائل مالی است. ما در کشور هم بازیکنان و هم مربیان خوبی داریم ولی استراماچونی هم می تواند یکی از گزینه های ما باشد.

وی در خصوص اینکه رسانه های ایتالیایی مطالبی را می نویسند، گفت: در آن نشست ما هیچ خبرنگاری حضور نداشت و مطمئنا آنچه نوشته می گردد حدس است. همه صحبت ما محرمانه بود.

سعادتمند در خصوص اینکه آیا با مجیدی آشتی نموده است یا خیر عنوان نمود: من با هیچکس قهر نیستم و خدا نکند این اتفاق بیفتد. روز بازی هم در کنار تیم و کادر فنی هستیم.

مدیرعامل استقلال در خصوص شایعاتی که پیرامون عقد قرارداد با بازیکنان به دلار مطرح می گردد گفت: باشگاه استقلال با هیچکس در ایران قرارداد دلاری امضا نخواهد کرد.

منبع: همشهری آنلاین

به "سعادتمند دوباره به مذاکره با گزینه های دیگر تاکید نمود ، مجیدی قهرمان حذفی نشود رفتنی است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سعادتمند دوباره به مذاکره با گزینه های دیگر تاکید نمود ، مجیدی قهرمان حذفی نشود رفتنی است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید