کومان: مسی پس از چهارشنبه ما را همراهی خواهد کرد

به گزارش زمین جهانی، سرمربی بارسلونا اعلام کرد پس از چهارشنبه دیگر به ستاره آرژانتینی استراحت نخواهد داد.

کومان: مسی پس از چهارشنبه ما را همراهی خواهد کرد

به گزارش ایسنا و به نقل از بی ساکر، بارسلونا چهارشنبه شب در هفته پنجم لیگ قهرمانان اروپا به مصاف فرنسزواروش می رود. رونالد کومان در نشست خبری پیش از بازی گفت: مهم تر از همه صعودمان بود. باید ذهنیت پیروزی در همه بازی ها را داشته باشیم. باید خوب بازی کنیم اما مهم تر از همه این است که می خواهیم به عنوان تیم نخست در مرحله بعد حاضر شویم. باید در دو بازی باقی مانده به هدفمان برسیم.

لیونل مسی در دیدار فردا شب حضور نخواهد داشت. سرمربی بارسلونا در این رابطه اظهار کرد: با این تقویمی که داریم باید به لئو استراحت دهم. مانند بازی کی یف و دیدار چهارشنبه چون صعودمان قطعی شده است. بازی شنبه هم مهم است و باید پیروز شویم. دو فرصت داشتیم تا به مسی استراحت دهیم و پس از چهارشنبه دیگر چنین موقعیتی را نخواهیم داشت.

لیونل مسی در بازی شنبه مقابل اوساسونا گلش را به دیگو آرماندو مارادونا تقدیم کرد و پیراهنش را در آورد تا یاد اسطوره فوتبال آرژانتین را گرامی بدارد. سرمربی هلندی در مورد این موضوع گفت: می دانیم در آوردن پیراهن جریمه اش کارت زرد است. این یک قانون است حتی با وجود اینکه همه بدانند چرا این کار را انجام داد. باید آن را درک کرد. با این حال تصمیم نهایی را من نخواهم گرفت. اگر با من بود کارت زرد را لحاظ نمی کردم.

کومان در سرانجام به دیدار فردا شب اشاره کرد و گفت: بازی سختی در انتظارمان است. حریفمان از کیفیت بالایی برخوردار است و در خط حمله بازیکنان خوبی دارد. در دیدار رفت خیلی خوب ظاهر شدیم. باید فضا ها را پیدا کنیم و از این طریق به حریفمان ضربه بزنیم. برای فرنسزواروش هم بازی مهمی خواهد بود.

منبع: عصر ایران

به "کومان: مسی پس از چهارشنبه ما را همراهی خواهد کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کومان: مسی پس از چهارشنبه ما را همراهی خواهد کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید