جواب تند محمدرضا احمدی به مدیر رسانه ای استقلال

به گزارش زمین جهانی، محمدرضا احمدی مجری برنامه فوتبال برتر موقع پخش بازی های هفته بیست و هفتم لیگ برتر و بعد از تقریبا قطعی شدن قهرمانی استقلال گفته بود به طرفداران استقلال بابت قهرمانی تبریک می گویم ولی بر اساس ادعای کامرانی فر که گفته بود ملاک برای قهرمانی تیم ها در لیگ تفاضل گل است، آبی ها به یک امتیاز دیگر احتیاج دارند تا قهرمانی شان را مسجل نمایند. ولی بر اساس گفته های سهیل مهدی قهرمانی استقلال قطعی است.

جواب تند محمدرضا احمدی به مدیر رسانه ای استقلال

همین صحبت ها باعث شد تا باشگاه استقلال به حرف های احمدی واکنش نشان دهد و بیانیه ای تند صادر کند. معاون ارتباطات باشگاه استقلال با اعتراض به اظهارات مجری برنامه پخش زنده فوتبال برتر در شب قهرمانی تیم استقلال، از وی خواست که از هواداران میلیونی این تیم عذرخواهی کند. محمد نوری فر درباره صحبت های محمدرضا احمدی روی آنتن شبکه سه بعد از مسجل شدن قهرمانی تیم استقلال گفت: باید همان شب یا دیروز به اظهارات ایشان اعتراض می کردیم اما نخواستیم ساعت های شیرین بعد از قهرمانی را با این بحث ها تحت تأثیر قرار بدهیم. آقای احمدی بارها ثابت کردند که هوادار کدام تیم هستند. دو سال قبل صدای ایشان هنگام کری خواندن برای استقلالی ها در پشت صحنه برنامه پخش زنده لو رفت و برای اینکه گاف به آن بزرگی را جمع نمایند، به سراغ دوستان استقلالی خود رفتند تا با چند استوری حمایتی اعتراض گسترده هواداران استقلال را جمع وجور نمایند.

از طرفی دیگر بارها از قول برخی از مهمانان دعوت شده به این برنامه شنیدیم که گفتند در جریان مسابقات استقلال در استودیو برخی ها با چه هیجانی پیگیر شکست استقلال بوده اند.بعلاوه معاون باشگاه استقلال مدعی شد هیچکدام از اعضای این باشگاه دیگر در برنامه فوتبال برتر حاضر نخواهند شد و به نوعی این برنامه را تحریم خواهند کرد.

همین موضوع باعث شد تا به سراغ محمدرضا احمدی برویم تا صحبت های او را در خصوص بیانیه باشگاه استقلال بشنویم. احمدی در گفت وگو با خبرورزشی گفت: من همان شب و موقع پخش زنده بازی ها اولا قهرمانی استقلال را به این تیم و هوادارانش تبریک گفتم. دوما حرف هایی که مطرح کردم عینا صحبت های آقایان کامرانی فر و مهدی بود. فوتبال بهونه ای است برای با هم بودن و چقدر خوشحالم عاشق رشته ای هستیم که می تواند به برترین شکل ممکن معنی با هم بودن را برای ما تعریف کند.

من خداراشکر می کنم که به بهانه شغلی که دارم می توانم با خیلی از مردم در ارتباط باشم. در رسانه ملی همه تیم ها، همه رنگ ها و همه اشخاص قابل احترام هستند و فرقی بین آن ها نیست. ما همه مردم و همه هواداران تیم ها را دوست داریم ولی اصلا قرار نیست که به واسطه این احترام و علاقه متقابل مردم به رسانه ملی، اجازه دهیم هر کسی به واسطه حضور در یک تیم بزرگ یا پرهوادار اجازه دهیم هر حرفی که دلش خواست بزند و ما هم چیزی نگوییم. برخی ها احساس می نمایند که هر چیزی دلشان خواست می توانند بگویند و کسی هم نیست که جوابشان را بدهد. در صورتیکه اینطور نیست و این افراد نباید به خودشان اجازه دهند در خصوص هرچیزی و هر کسی حرف بزنند.این آدم ها همواره در پی حاشیه سازی و انجام کارهای غیر عادی هستند و می خواهند دیده شوند.

این آقا می خواهد با این کارها برای خودش محبوبیت و مقبولیتی دست و پا کند ولی نمی داند که دیگر حنایش رنگی ندارد و حتی در بین خودی ها هم مقبولیت ندارد. شک نکنید زمان خیلی چیزها را تعیین می نماید و این افراد می فرایند و تیم ها باقی خواهند ماند. بهتر است این دوستان خود واقعی شان باشند و نخواهند خودشان را پشت فرد یا جریانی قایم نمایند. برترین قاضی مردم هستند و همواره خودشان می دانند که چه کسی دروغ می گوید و چه کسی حرف راست را می زند. اگر برخی وقت ها آدم حرفی نمی زند و یا جوابی نمی دهد به این خاطر نیست که چیزی برای گفتن وجود ندارد، بلکه به این علت است که طرف مقابل کوچک است و ارزش جواب دادن ندارد.

منبع: خبرورزشی

منبع: فرارو

به "جواب تند محمدرضا احمدی به مدیر رسانه ای استقلال" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جواب تند محمدرضا احمدی به مدیر رسانه ای استقلال"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید