جزئیات نشست اعضای دو کمیسیون مجلس با وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش

به گزارش زمین جهانی، تهران (پانا) - سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس اطلاع داد امروز در نشست مشترکی با حضور اعضای کمیسیون فرهنگی، برنامه های وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش آنالیز شد و نمایندگان بر ضرورت توجه به دانشگاه فرهنگیان و تامین نیروی انسانی موردنیاز به وسیله این دانشگاه تاکید کردند.

جزئیات نشست اعضای دو کمیسیون مجلس با وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش

به گزارش خانه ملت، روح اله عباس پور در تشریح نشست مشترک امروز (شنبه 6 آذر) کمیسیون های صنایع و معادن مجلس و فرهنگی مجلس، با یوسف نوری وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش، گفت: در این نشست برنامه ها و سوابق اجرایی وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش آنالیز شد.

نماینده مردم بوئین زهرا و آوج در مجلس شورای اسلامی افزود: اجرای سند تحول بنیادین یکی از مهم ترین برنامه های وزیر پیشنهادی است. بعلاوه توجه به تامین نیروی انسانی موردنیاز این وزارتخانه از دیگر نکات مدنظر نوری بود.

وی با بیان اینکه نمایندگان نیز در این جلسه به بیان نظرات خود پرداختند، افزود: تاکید بر اجرای سند تحول بنیادین، تامین نیروی انسانی موردنیاز، توجه به حوزه پرورشی، نظارت بر مدارس دولتی و غیردولتی، ساماندهی نیروهای نهضتی، خرید خدمتی و... از موضوعات مطرح شده در این نشست بود.

سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس بزرگترین چالش در وزارت آموزش و پرورش را تامین نیروی انسانی دانست و ادامه داد: با وجود گذشت بیش از 2 ماه از شروع سال تحصیلی بعضی از مدارس معلم ندارند به همین علت نمایندگان بر ضرورت توجه به دانشگاه فرهنگیان و تامین نیروی انسانی موردنیاز به وسیله این دانشگاه تاکید کردند.

منبع: خبرگزاری پانا

به "جزئیات نشست اعضای دو کمیسیون مجلس با وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جزئیات نشست اعضای دو کمیسیون مجلس با وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید