جزئیات نو از بمب زمستانی پرسپولیس

به گزارش زمین جهانی، خبرنگاران: این روز ها با نزدیک شدن به سرانجام رقابت های نیم فصل لیگ برتر، نگاه ها متوجه بازار جابجایی زمستانی است و مثل همیشه دو تیم پرطرفدار استقلال و پرسپولیس زیر ذره بین رفته اند. اگر استقلال پیش از شروع فصل تازه خرید های جذابی داشته به نظر می رسد این بار نوبت پرسپولیس باشد.

جزئیات نو از بمب زمستانی پرسپولیس

به گزارش زمین جهانی، پرسپولیس با خریدن دو بازیکن تاجیکستانی که اخیرا قرارداد آن ها را نهایی کرده رسما استارتش برای جابجایی پیش رو را زده است. در این میان عنوان شده که این باشگاه دست کم سه خرید در پست های دروازه بانی، هافبک و مهاجم خواهد داشت. اگرچه بسیاری منتظر ورود خرید بازیکن خارجی برای خط حمله هستند، ولی به نظر می رسد بمب زمستانی پرسپولیس مربوط به خط دروازه است جایی که عنوان شده قرار است علیرضا بیرانوند به این تیم برگردد.

روز گذشته در رسانه ها این شایعه مطرح شد که پرسپولیس حتی برای جذب این دروازه بان با باشگاه آنتورپ مذاکره کرده که این مورد با پاسخ منفی باشگاه بلژیکی روبرو شده است. با این حال، یحیی گل محمدی، سرمربی پرسپولیس، روز گذشته در کنفرانس خبری این موضوع را حدس رسانه ها بیان نمود و گفت که هیچ نامه ای از باشگاه برای جذب بیرانوند فرستاده نشده است. او همچنین ازاین گفت که حامد لک دروازه بان اصلی پرسپولیس است و به او اعتماد دارد.

با این وجود، امروز روزنامه گل در مطلبی متفاوت به ماجرای خرید بیرانوند پرداخته و جزئیات جدیدی از آن رو کرده است؛ در این گزارش آمده است که پرسپولیس نامه ای برای جذب بیرانوند نفرستاده است بلکه خود بیرانوند با یحیی گل محمدی برای بازگشت به پرسپولیس تماس گرفته است. نکته مهمتر اینکه عنوان شده بیرانوند قرار است برای برگزاری اردوی تیم ملی به ایران بیاید، ولی قرار نیست دیگر به پرتغال و باشگاه بواویشتا، تیمی که به صورت قرضی در آن بازی می کند، برگردد. این روزنامه ادعا کرده از آنجا که بیرانوند 4 ماه است حقوقش را دریافت نکرده در نظر دارد قراردادش را به صورت یکطرفه فسخ کند و به پرسپولیس برگردد.

منبع: فرارو

به "جزئیات نو از بمب زمستانی پرسپولیس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جزئیات نو از بمب زمستانی پرسپولیس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید