بازیکن خاص پرسپولیس شماره 2 می پوشد!

به گزارش زمین جهانی، خبرنگاران: پرسپولیس در طول رقابت های لیگ برتر مهره های ارزشمندی داشته است. البته این تیم علاوه بر مهره، ستاره های مهمی هم داشته که هرکدام از آن ها در مقطعی توانسته اند تماشاگران را به وجد بیاورند. در ترکیب تیم کنونی پرسپولیس، اما بازیکن خاصی وجود دارد که شاید بازی اش چندان به چشم نیاید.

بازیکن خاص پرسپولیس شماره 2 می پوشد!

به گزارش زمین جهانی، پرسپولیس در هفته اول رقابت های لیگ برتر پیروز به شکست دادن فولاد آنهم با نتیجه 3 بر یک شد. اتفاق اصلی، اما در صحنه گل او رقم خورد که پاس امید عالیشاه را رضا اسدی تبدیل به گل کرد. شاید مغفول مانده باشد، ولی شماره 2 پرسپولیس با همان پاس گل، رکورددار پاس مشترک پرسپولیس در لیگ برتر شد! او بیست و چهارمین پاسش را داد.

این مورد تبدیل به سوژه ای برای فوتبال 360 شده تا درباره امید عالیشاه بنویسد: پرسپولیس مقابل فولاد به بن بست خورده بود تا اینکه دقیقه 61 مدافع عنوان قهرمانی صاحب کرنر شد و امید عالیشاه که لیگ گذشته با 6 پاس گل جزو مدعیان آقای پاس گلی بود، اولین پاس گل فصل را به رضا اسدی داد تا مقدمات برد پرسپولیس را فراهم کند. عالیشاه با این پاس گل، تعداد پاس گل های خود را به 24 رساند و در کنار جواد کاظمیان برترین پاسور پرسپولیس در لیگ برتر شد. امید عالیشاه با دادن 3 پاس گل برابر ذوب آهن و سیاه جامگان بیشتر پاس های خود را برابر این تیم ها داده است. رضا اسدی دوازدهمین بازیکنی است که در پرسپولیس از عالیشاه پاس گل دریافت می نماید. علی علیپور که برترین گلزن پرسپولیس در تاریخ لیگ برتر است، مورد هدف بیشترین پاس گل های برترین پاسور پرسپولیس بوده و 5 پاس گل از این بازیکن دریافت نموده است.

نکته جالب درباره امید عالیشاه اینکه رکورد او به شدت از سوی همتیمی اش یعنی وحید امیری تهدید می گردد. وحید با دادن 23 پاس گل، پشت سر امید عالیشاه قرار گرفته است.

منبع: فرارو

به "بازیکن خاص پرسپولیس شماره 2 می پوشد!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازیکن خاص پرسپولیس شماره 2 می پوشد!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید