یوونتوس و ناپولی به دنبال تحریم بازی های ملی ماه نوامبر

به گزارش زمین جهانی، یک رسانه ایتالیایی مدعی شده است که دو باشگاه فوتبال در این کشور قصد دارند بازیکنان ملی پوش خود را از حضور در اردوی تیم های ملی شان در ماه جاری منع کنند.

یوونتوس و ناپولی به دنبال تحریم بازی های ملی ماه نوامبر

به گزارش زمین جهانی، نشریه کوریره دلواسپورت ایتالیا در گزارشی گفت که سران دو باشگاه یوونتوس و ناپولی قصد دارند مانع رفتن بازیکنان ملی پوش شان به اردوی تیم های ملی شان برای دور بعدی بازی های ملی در انتها ماه نوامبر شوند.

این نشریه نوشته است که آندره آ آنیلی رئیس یوونتوس و اورلیو دلورنتیس رئیس ناپولی قصد دارند در اقدامی مشابه با باشگاه وردربرمن آلمان که مانع از رفتن پنج بازیکنش به بازی های ملی شده است، از حضور بازیکنان ملی پوشان خود در اردوی تیم های ملی ممانعت بعمل آورند.

با توجه به فشردگی بیش از اندازه بازی های باشگاهی در فصل جاری، اضافه شدن بازی های ملی آنهم با فواصل زمانی کوتاه منجر به مصدومیت یا ابتلای بسیاری از بازیکنان ملی پوش به کرونا شده است که این موضوع برای باشگاه های آنها دردسرساز بوده است. یکی از مهمترین نمونه های آن هم ابتلای کریستیانو رونالدو به ویروس کرونا در حضور قبلی اش در اردوی تیم ملی پرتغال بود که او را از مهمترین بازی یوونتوس در مرحله گروهی لیگ قهرمانان مقابل بارسلونا بازداشت.

به همین دلیل رؤسای باشگاه ها نگران آن هستند که دور جدید بازی های ملی اتفاقات ماه گذشته را تکرار کند و روز گذشته (جمعه) هم جوزپه ماروتا مدیر اجرایی باشگاه اینتر به نارضایتی خود از این شرایط اذعان داشت. اما ظاهراً رؤسای دو باشگاه یوونتوس و ناپولی قصد ندارند صرفاً به اعتراض لفظی بسنده کنند.

این دو تیم تعداد قابل توجهی از بازیکنان تیم ملی ایتالیا را در اختیار دارند و اگر بتوانند مانع حضور ملی پوشان شان در بازی های ملی ماه نوامبر شوند، آتزوری را با مشکل روبرو خواهند کرد، چرا که این تیم در لیگ ملت های اروپا دو بازی مهم مقابل تیم های لهستان و بوسنی و هرزگوین دارد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "یوونتوس و ناپولی به دنبال تحریم بازی های ملی ماه نوامبر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "یوونتوس و ناپولی به دنبال تحریم بازی های ملی ماه نوامبر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید