گزارش تکان دهنده ایلهان عمر از مینه سوتا

به گزارش زمین جهانی، ایلهان عمر نماینده کنگره آمریکا در گزارشی میدانی به آنالیز حال و هوای ایالت مینه سوتا پس از قتل جرج فلوید پرداخته است.

گزارش تکان دهنده ایلهان عمر از مینه سوتا

به گزارش زمین جهانی عمر در این پیغام گفت: من اکنون در خیابان سی و هشتم هستم، جایی که یک افسر پلیس جان جورج فلوید را گرفت. اغلب در شهر مینیاپلیس، نه تنها عدالت به تعویق می افتد، بلکه به طور کامل برقرار نمی گردد.

ما اکنون آگاه شدیم که این افسر پلیس در بازداشت به سر می برد و منتظر کیفرخواست است. ما هم منتظر هستیم او محکوم گردد. ما نمی توانیم از اجتماع خود بخواهیم که مسالمت آمیز رفتار کند در حالی که عدالت را برای آن ها برقرار نمی کنیم.

همه رسانه ها در خصوص این صحبت می نمایند که شهر ما در حال سوختن است. هیچ کس در خصوص جان افرادی که کشته شده اند صحبت نمی کند، هیچ کس در خصوص این مسئله صحبت نمی کند که چطور قلب و روح ما در آتش بی عدالتی سوخته است. اکنون وقت آن رسیده است که نه تنها برای خانواده جورج فلوید بلکه برای همه کسانی که در نظام عدالت کیفری آمریکا بی عدالتی را تجربه نموده اند عدالت برقرار گردد. اکنون وقت آن رسیده است که اطمینان یابیم اصلاحات سراسری در این زمینه انجام خواهد شد.

310311

منبع: خبرآنلاین

به "گزارش تکان دهنده ایلهان عمر از مینه سوتا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گزارش تکان دهنده ایلهان عمر از مینه سوتا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید