زنی که با دستان خالی با یک شیر کوهی جنگید

به گزارش زمین جهانی، یک زن برای نجات جان فرزندش با دست خالی با یک شیر کوهی جنگید.

زنی که با دستان خالی با یک شیر کوهی جنگید

به گزارش خبرنگار ، به نقل از FoX news زنی لس آنجلسی با شیر کوهی 30 کیلوگرمی جنگید. این شیر به پسر 5 ساله زن حمله کرده بود و او با دستان خالی با شیر مقابله کرد.

مادر کوک گفت هنگامی که پسر بچه در حیاط جلویی خانه شان واقع در کالاباساس بود حیوان به او حمله کرد و باعث جراحت او در ناحیه سر، گردن و سینه شد.

کاپیتان فردریک سخنگوی اداره محیط زیست گفت: شیر کوهی پسر بچه را حدود 40 متر روی چمن های جلوی خانه اش کشیده بود.در حال حاضر پسر بچه در شرایط جسمی پایدار دارد و درحال بهبود از حادثه بوده است.

مادر سر و صدای پسر بچه را از داخل می شنود و به بیرون می دود. او با دستان خالی به شیر کوهی گلاویز می شود و شروع می کند به مشت زدن به حیوان. قهرمان واقعی این داستان باشیدا جان فرزندش را نجات داده است.

والدین به سرعت پسر بچه را بیمارستانی منتقل کردند. ماموران از حمله مطلع شده بودند و محیط بان حیات وحش را به محل وقوع حادثه فرستادند.

مامور محیط بانی شیرکوهی را در حالی که در میان بوته ها خم شده بود و گوش هایش را عقب داده بود، پیدا کرد.

به گفته اداره حیات وحش به جهت رفتار شیر کوهی در حالت حمله بوده. مامور حیات وحش برای حفظ امنیت عمومی به این حیوان شلیک کرد و شیر کشته شد.

تست DNA بعدا ثابت کرد که شیر حالت حمله کننده داشته است. پس از اینکه به شیر کوهی شلیک شد شیر کوهی دیگری ظاهر شد و پس از آرام شد به محل دیگری منتقل شد. آن شیر کوهی بخشی از سرویس مطالعات پارک ملی بود و هیچ سابقه شناخته شده ای از حمله به انسان را نداشت.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "زنی که با دستان خالی با یک شیر کوهی جنگید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "زنی که با دستان خالی با یک شیر کوهی جنگید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید