ترکیب احتمالی پرسپولیس مقابل آلومینیوم، تغییرات مهم در 3 خط و رونمایی از زوج نو هجومی سرخ ها

به گزارش زمین جهانی، پرسپولیس با چند تغییر نسبت به بازی مقابل هوادار، در یک چهارم نهایی جام حذفی به مصاف آلومینیوم خواهد رفت.

ترکیب احتمالی پرسپولیس مقابل آلومینیوم، تغییرات مهم در 3 خط و رونمایی از زوج نو هجومی سرخ ها

به گزارش گروه ورزشی زمین جهانی، پرسپولیس بعد از تساوی مقابل هوادار و از دست دادن 2 امتیاز حساس دیگر در بازی های لیگ برتر، حالا دور تر از همیشه برای کسب قهرمانی ششم است. پرسپولیس که تقریبا امید زیادی برای قهرمانی در لیگ ندارد، به فکر قهرمانی در جام حذفی است. در مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی شاگردان یحیی گل محمدی میزبان آلومینیوم اراک خواهند بود. بازی که اهمییت فوق العاده ای برای پرسپولیس دارد.

از تمرینات این خبر می رسد که یحیی گل محمدی قصد دارد باز هم در ترکیب تیمش تغییراتی ایجاد کند. مطابق چند بازی گذشته و با توجه به غیبت حامد لک، احمد گوهری در چارچوب دروازه قرار خواهد گرفت. علی نعمتی و فرشاد فرجی در قلب خط دفاعی قرار خواهند گرفت، در سمت چپ خط دفاعی سعید آقایی بعد از چند نمایش نه چندان خوب جای خود را به علی شجاعی خواهد داد تا این بازیکن جوان که در دیدار مقابل هوادار به عنوان بازیکن جانشین به زمین آمد، این بار در ترکیب اصلی پرسپولیس قرار بگیرد.

رامین رضاییان هم مطابق بازی های گذشته در سمت راست خط دفاعی بازی خواهد کرد. رضا اسدی بعد از چند نمایش خوب در بازی های گذشته باز هم فیکس خواهد بود و در کنار او میلاد سرلک هافبک ملی پوش پرسپولیس به ترکیب اصلی بازخواهد گشت و جانشین کمال کامیابی نیا می شود.

احسان پهلوان و امید عالیشاه به عنوان هافبک های چپ و راست بازی خواهند کرد و در خط حمله هم شاهد حضور مهدی ترابی و شیرزد تمیروف خواهیم بود. به این ترتیب ترکیب احتمالی پرسپولیس مقابل آلومینیوم به این شکل خواهد بود: احمد گوهری، علی نعمتی، فرشاد فرجی، علی شجاعی ، رامین رضاییان، میلاد سرلک، رضا اسدی، امید عالیشاه، احسان پهلوان، مهدی ترابی و شیرزد تمیروف

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "ترکیب احتمالی پرسپولیس مقابل آلومینیوم، تغییرات مهم در 3 خط و رونمایی از زوج نو هجومی سرخ ها" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ترکیب احتمالی پرسپولیس مقابل آلومینیوم، تغییرات مهم در 3 خط و رونمایی از زوج نو هجومی سرخ ها"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید