امیر کربلایی زاده: هنوز خیلی از مردم نمی دانند که سینماها باز شده اند

به گزارش زمین جهانی، اندازه/ بازیگر فیلم سینمایی تک خال گفت: سینماگران کوشش کردند تا سینما از گروه مشاغل 3 به 2 تغییر پیدا کند تا سینماها با رعایت پروتکل های بهداشتی حداقل باز باشند اما هنوز مردم نمی دانند سینماها باز هستند و مانوری در این زمینه داده نمی گردد به همین دلیل مخاطبان به سینما نمی فرایند.

امیر کربلایی زاده: هنوز خیلی از مردم نمی دانند که سینماها باز شده اند

امیر کربلایی زاده درباره حضور خود در فیلم سینمایی تک خال گفت: محمدحسین فرحبخش تهیه کننده تک خال چندین تئاتر و اجرای استندآپ کمدی های من را در سال های گذشته دیده بود به همین خاطر به من پیشنهاد بازی در یکی از کارهایش را داد که درگیر چند کار تئاتر و سریال بودم به همین علت این همکاری اتفاق نیفتاد و منتظر فرصتی برای کار کردن با همدیگر بودیم.

استندآپ کمدین خندوانه بعلاوه درباره اکران فیلم ها در شرایط اپیدمی کرونا اعلام کرد: برای هر تهیه کننده ای اکران فیلم در شرایط کرونا ریسک است چراکه با تعطیلی چند باره سینماها و رسیدن این خبر به گوش مخاطبان باعث قطع ارتباط با علاقمندان به سینما و تبلیغ دهان به دهان آن ها در جامعه شد و همین موضوع شرایط را بدتر کرد. تبلیغات تلویزیونی هم که نداشتیم و با توجه به اینکه معلوم نبود سینماها دوباره چه زمانی باز و چه زمانی ممکن است تعطیل شوند، نمی شد پول زیادی برای تبلیغات آثار هزینه کرد. تک خال به علت شرایط موجود نسبت به کارهای قبلی فرحبخش با نوسان روبرو شد و با گپ وگفتی که با او داشتم متوجه دغدغه او نسبت به باز بودن دائمی سینماها و جریان داشتن هنر سینما شدم. اکران تک خال در این شرایط هم برآمده از دغدغه او برای عبور از شرایط بحرانی است.

کربلایی زاده با اشاره به کوشش طولانی مدت سینماگران برای انتقال سینما از گروه مشاغل 3 به 2 اعلام کرد: فرحبخش در کنار دیگر دوستان کوشش زیادی کرد تا سینما از گروه مشاغل 3 به 2 تغییر پیدا کند تا سینماها با رعایت پروتکل های بهداشتی حداقل باز باشند. با توجه به اینکه خیلی ها هنوز نمی دانند سینماها باز هستند و مانوری در این زمینه داده نمی گردد به سینما نمی فرایند.

بازیگر مجموعه تلویزیونی معمای شاه با اشاره به بازخوردهای مخاطبین نسبت به فیلم سینمایی تک خال اظهار کرد: این جنس از فیلم قبلا هم در سینمای تجاری ساخته شده و هواداران خودش را دارد خیلی برای من مهم بود که به هر چیزی برای خنداندن تماشاگر متوسل نشویم و در عین حال بتوانیم مخاطبی که دنبال قصه هم هست را جذب کنیم. داستان تک خال از مسائل روز اجتماعی گرفته شده است که ممکن است برای هر کسی پیش بیاید. از این جهت فیلم توانسته با مخاطب ارتباط درستی برقرار کند. قطعا اگر این فیلم در زمان مناسب تری اکران می شد درصد بیشتری از مردم فیلم را می دیدند و فروش بالاتری را هم شاهد بودیم.

منبع: همگردی

به "امیر کربلایی زاده: هنوز خیلی از مردم نمی دانند که سینماها باز شده اند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "امیر کربلایی زاده: هنوز خیلی از مردم نمی دانند که سینماها باز شده اند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید