دشمنی با پرسپولیس علنی شد، جای فرجی بودم واکنش بدتری به غلامپور نشان می دادم، با استقلال و سپاهان مماشات کردند

به گزارش زمین جهانی، رضا نورمحمدی کاپیتان سابق پرسپولیس معتقد است احکام کمیته انضباطی کاملا ظلم در حق پرسپولیس بود و این کمیته با استقلال و سپاهان مماشات کرد.

دشمنی با پرسپولیس علنی شد، جای فرجی بودم واکنش بدتری به غلامپور نشان می دادم، با استقلال و سپاهان مماشات کردند

به گزارش گروه ورزشی زمین جهانی، رضا نورمحمدی مدافع و کاپیتان سابق پرسپولیس در مورد شرایط این تیم، احکام کمیته انضباطی علیه بازیکنان پرسپولیس و همچنین شانس قهرمانی سرخ پوشان در این فصل اظهاراتی را مطرح نموده است که در زیر می خوانید:

می خواهم از حکم کمیته انظباطی آغاز کنم. نظرت در مورد محرومیت سید جلال حسینی و فرشاد فرجی چیست؟

هر طور به این حکم نگاه کنید متوجه ظلم علیه پرسپولیس می شوید. نمی دانم بر چه اساسی این حکم صادر شده است. کمیته انضباطی هم کاملا آنها را به هدفشان رساند و در آستانه بازی با ذوب آهن دو مدافع پرسپولیس محروم شدند. مربی استقلال با مشت به صورت بازیکن ما می زند 2 جلسه و فرجی هم که ضربه خورده 2 جلسه محروم می گردد. بهزاد غلامپور قابل احترام است ولی من اگر در آن صحنه جای فرجی بودم واکنش بدی نشان می دادم. این احکام علیه پرسپولیس کاملا دشمنی با این تیم را علنی کرد و تعیین است که نمی خواهند پرسپولیس سال جاری قهرمان گردد. ضمن اینکه سید جلال کارت زرد هم به زور می گیرد چطور بدون اینکه از او دعوت نمایند و شرح بخواهند محرومش کردند. هرکاری می نمایند که پرسپولیس قهرمان نگردد ولی به نظرم با این کار انگیزه بچه ها و کادر فنی را بیشتر کردند. به نظرم برای جلوگیری از قهرمانی پرسپولیس باید کلا این تیم را از لیگ کنار بگذارند چون در زمین حریف ما نمی شوند.

سید جلال در مصاحبه با خبرورزشی بیان کرد پیغام صادقیان چون پرسپولیسی بود 6 ماه محرومش کردند. با توجه به اینکه تو هم در آن سال در پرسپولیس بودی نظرت در این خصوص چیست؟

دقیقا حق با سید جلال است. پیغام یک استعداد ناب بود و همه چیز را با هم داشت ولی در اوج جوانی از روی عصبانیت یک کاری انجام داد و حقش این محرومیتی نبود که فوتبالش را نابود کند. من فکر می کنم به خاطر دشمنی با پرسپولیس پیغام را محروم کردند.

بعد از دربی دوباره عده ای قهرمانی های پرسپولیس را به وزیر ربط دادند و می گویند پرسپولیس تیم خاص است نظرت در این مورد چیست؟

این دوستان تا خودشان در صدر هستند و نتیجه می گیرند همه چیز خوب است ولی تا نمی توانند بازی هایشان را ببرند و پرسپولیس نتیجه می گیرد می گویند وزیر پرسپولیسی است. دیگر دوران این حرف های مسخره تمام شده و ما پرسپولیسی ها فقط به این جمله می خندیم. در زمین حریف ما نمی شوند چون قدرتش را ندارند در واقع من فکر می کنم تمام توانایی این دوستان در زبانشان خلاصه می گردد چون به جای رقابت در زمین فقط غر می زنند و بهانه می گیرند. من فکر می کنم این عده برای خودشیرینی بین هوادارانشان این حرف ها را می زنند. این افراد یا تیم ها حریف تیم دوم پرسپولیس هم نمی شوند ولی تا دلتان بخواهد ادعا دارند.

استقلال به خاطر شادی بعد از گل آل کثیر از او شکایت کرد. به نظرت خوشحالی عیسی مورد خاصی داشت؟

این هم از آن حرف هاست. استقلالی ها انتظار داشتند عیسی چطور خوشحالی کند؟ به ناحق 6 ماه عیسی را محروم کردند در حالی که همه می دانند اصلا مستحق محرومیت نبود. بعد از کلی سختی آمده در دربی گل 3 امتیازی زده نباید خوشحالی می کرد؟ به نظرم آل کثیر باید خیلی بیشتر از این ها خوشحالی می کرد. از نظر من که شادی عیسی هیچ مسئله ای نداشت و کاملا نرمال بود.

بازی با ذوب آهن را چطور می بینی؟

خب من در ذوب آهن بازی کردم و از دیدن صندلی این تیم ناراحتم. به نظرم ذوب آهن تیم خوبی است و در هفته های اخیر عملکرد خوبی داشته و می تواند حریف سختی برای پرسپولیس باشد. پرسپولیس باید این ملاقات را ببرد و خیلی به 3 امتیاز آن احتیاج دارد. با تمام احترام به ذوب آهن امیدوارم تیم محبوبم بتواند این بازی را ببرد.

روزنامه خبر ورزشی

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "دشمنی با پرسپولیس علنی شد، جای فرجی بودم واکنش بدتری به غلامپور نشان می دادم، با استقلال و سپاهان مماشات کردند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دشمنی با پرسپولیس علنی شد، جای فرجی بودم واکنش بدتری به غلامپور نشان می دادم، با استقلال و سپاهان مماشات کردند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید